W Grupie MJG praca to nie tylko obowiązki, ale przede wszystkim pasja i miłość do doskonałych smaków! Nasza firma rodzinna, z dumą reprezentuje najlepsze, co w branży spożywczej, winiarskiej i alkoholi mocnych można znaleźć. Skupiamy się na dystrybucji produktów, które zachwycają kubki smakowe i serca naszych klientów. Naszą misją jest współpraca między spółkami, w celu stworzenia oferty, która zachwyci każdego smakosza.

Na tej stronie znajdziesz informacje o rekrutacjach do dwóch spółek naszej grupy: Index Food & Wine i Vininova. Index Food, z ponad 30-letnią tradycją, jest liderem w dystrybucji wyśmienitych produktów spożywczych, takich jak włoskie makarony, oliwy i ekskluzywne słodycze. Vininova z kolei to nasza odpowiedź na potrzeby miłośników win i alkoholi mocnych, oferująca starannie selekcjonowane trunki z całego świata.

Spółki Grupy

Jeśli pasjonujesz się światem wyjątkowych smaków i chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju marek, które cenią jakość i tradycję, Grupa MJG jest miejscem dla Ciebie. Dołącz do nas i twórz przyszłość branży spożywczej, winiarskiej i alkoholi mocnych.

Oferty pracy

Nie widzisz oferty idealnie dopasowanej do Twoich umiejętności? Nic straconego! Prześlij nam swoją aplikację - skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawią się nowe możliwości.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Krok 1: Ty decydujesz!

Odpowiedz na nasze ogłoszenie i zrób pierwszy krok w stronę nowej kariery. Twoja decyzja to początek naszej wspólnej drogi.


Krok 2: Zadzwońmy do siebie!

Po przeanalizowaniu Twojego CV, skontaktujemy się z Tobą na krótką rozmowę wstępną. Chcemy Cię lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoich doświadczeniach.

Krok 3: Spotkanie rekrutacyjne

Zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, która może odbyć się offline lub online, w zależności od Twoich preferencji. To okazja, abyś lepiej poznał nas, a my Ciebie.


Krok 4: Decyzja i umowa

Jeśli obie strony są zadowolone, podejmujemy decyzję i przystępujemy do podpisania umowy. Witamy na pokładzie!

Zespół rekrutacyjny

Nikola Zaradna - HR Business Partner

Linkedin


Nikola, nasza strategiczna myślicielka, zawsze szuka sposobów, by wszystko działało lepiej. Odpowiada za cały dział HR, uwielbia ulepszać procesy i specjalizuje się w zarządzaniu zmianami oraz komunikacją wewnętrzną.

button.show.morekeyboard_arrow_right

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: hr@mjg.group